Site Kullanım Koşulları

Sayın Ziyaretçi, bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.
Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

Prokap Makine web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Prokap Makine ‘in yazılı iznine tabidir.
Prokap Makine, web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncelliği ve doğruluğu için azami ihtimam göstermekle birlikte Prokap Makine ‘in bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda sarih veya zımni şekilde hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Bu sebeple ziyaretçilerin; bu siteden elde edilen bilgi/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörlerle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığı veya sitenin güncelliğini yitirmesi halinde dahi Prokap Makine ‘in hiçbir sorumluluğu yoktur.

Ziyaretçiler sisteme girmeleri ile birlikte, Prokap Makine tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde dahi Prokap Makine’e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın Prokap Makine tarafından değiştirilebilir. Prokap Makine web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. Prokap Makine web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul edilmez. Bu site Prokap Makine ‘e ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Prokap Makine tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Prokap Makine ‘i hiç bir şekilde temsil etmemektedir.